Vyko sporto varžybos

Vyko sporto varžybos /

Šakių rajoje, Gelgaudiškyje, liepos 30–31 d. vyko LR veteranų paprastųjų šaškių čempionatas.

VšĮ klubo „Taktika“ narė ukmergiškė Melanija Juškienė jame tarp moterų užėmė pirmą vietą.

Nugalėtojai apdovanoti taurėmis, medaliais, diplomais.

***

Antano Smetonos gimnazijos stadione šeštąjį kartą vyko Ukmergės „Interact“ klubo organizuojamos varžybos „Naktinis tinklinis“.

Jose dalyvavo 16 komandų: 13 – iš Ukmergės, 2 – iš Jonavos ir 1 – iš Širvintų.

Nugalėjo Širvintų sporto klubo „Briedis“ tinklininkai, antri – Jonavos „Pimpačkiukai“, treti – ukmergiškių komanda „Lunete“.

Renginį rėmė Ukmergės rajono savivaldybė.

***

Liepos 31 d. Ukmergės miesto centriniame stadione asociacija „Šiandien plotas“ bei Jaunimo laisvalaikio centras organizavo 7×7 futbolo turnyrą.

Į jį atvyko 7 komandos iš Ukmergės, Panevėžio, Anykščių. Visas tris prizines vietas iškovojo ukmergiškiai: komandos „Spirdžiai“, „Šiandien plotas“, „Mirę talentai“.

Geriausias turnyro vartininkas – Deividas Kavaliūnas („Šiandien plotas“), žaidėjas – Žydrūnas Keblas („Spirdžiai“).