Virtuvės baldų komplektavimas, nuo ko pradėti?

Virtuvės baldų komplektavimas

Kiekvienas iš mūsų svajoja apie gražią virtuvę. Ją planuojant atkreipiame dėmesį į elegantiškus fasadus, modernų dizainą ir madingą buitinę techniką. Tačiau neturėtume pamiršti, kad tai yra darbo vieta. Todėl ji turi būti patogi ir funkcionali, pritaikytas mūsų poreikiams ir gyvenimo būdui, kad galėtume virtuve mėgautis daugelį metų.

Virtuvės planavimas

Darbas virtuvėje reikalauja daug įvairios, dažnai pasikartojančios veiklos. Svarbu apgalvoti jų įgyvendinimo tvarką. To dėka užtikrinsime tinkamą darbo eigą ir sumažinsime virtuvėje įveikiamus atstumus. Siekiant tinkamai suplanuoti virtuvę reikia atsižvelgti į atskiras darbo zonas. Tai yra sandėliavimo, plovimo, ruošimo ir galiausiai maisto gaminimo/kepimo sritis.

Šiuolaikiniai sprendimai virtuvėje

Galvojant, kokius produktus sandėliuosime konkrečioje vietoje, galime pritaikyti sprendimus, kurie leis erdvę išnaudoti maksimaliai. Virtuvės spintelės su atskirais ištraukiamais stalčiais – tikras stebuklas, juose tilps reikmenys visai šeimai. Spintelė po kriaukle leis susikurti naują sandėliavimo vietą, rečiau naudojamiems daiktams.

Dabar yra daug galimybių. Neįprastai atsidarantys spintelių fasadai, sklandžiai stumdomi stalčiai net ir esant didelei apkrovai, švelnus ir tylus spintelių ir stalčių durų uždarymas – tai patogios virtuvės bruožai.

Virtuvės baldų komplektavimas

  1. Apsvarstykite virtuvės stilių

Prieš perkant virtuvės baldus, turime apibrėžti savo virtuvės stilių. Vis dar yra skirstymas į tradicinį ir modernų stilius. Pirmajame dominuoja kaimiško, dvariško, Provanso stiliaus baldai. Šiam stiliui būdingi šviesūs baldai, fasadai. Priekinės plokštės dažniausiai medinės, frezuotos. Šiuolaikinio stiliaus fasadai dažnai gaminami iš egzotiškų medienos rūšių, pavyzdžiui, raudonmedžio, arba yra itin blizgiai laminuoti arba glazūruoti. Priedai gaminami iš plieno arba aliuminio.

  1. Atkreipkite dėmesį į formą ir dydį

Virtuvės dydis ir forma iš esmės lemia virtuvės baldų dizainą, tačiau palieka nemažą ribą jūsų pačių kūrybiškumui. Ne paslaptis, kad didesnių virtuvių atveju galite sau leisti daugiau. Virš 30 m2 pločio virtuvėje, tilps visa buitinė technika ir virtuvės sala, funkcionalios spintelės ir platūs stalviršiai. Turint nedidelę erdvę gali prireikti nestandartinių ir gerai apgalvotų sprendimų, norint susikurti patogią virtuvę.

  1. Apibrėžkite savo poreikius

Jūsų poreikių apibrėžimas dėl virtuvės baldų ir visos virtuvės sutvarkymo turėtų būti viena pirmųjų veiklų, atliekamų prieš renovaciją. Spintelių ir kitos įrangos skaičius turėtų būti parenkamas ne tik pagal virtuvės dydį, bet ir individualius poreikius. Esate vienišas, turite nedidelę virtuvę ir mažai gaminate maistą, bet visada svajojote apie salą? Galite nesunkiai sumažinti spintelių skaičių ir įsirengti nedidelę salą. Ar turite indaplovę? Tuomet dviguba kriauklė nebūtina.


Virtuvės baldai

Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *