Ukmergės rajone vyko dviratininkų lenktynės „Lyduokių krašto taurė“

Ukmergės rajone vyko dviratininkų lenktynės „Lyduokių krašto taurė“ / Dviratininkai skriejo Ukmergės rajono keliais.

Savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius informavo, kad 5-ąjį kartą mūsų rajone vyko VšĮ „Plento taurė“ organizuojamos dviratininkų lenktynės „Lyduokių krašto taurė“.

Lenktynėse dalyviai buvo suskirstyti į 3 divizionus.

Trečiajame divizione  67 dalyviai įveikė 39,7 km Lyduokių bei Žemaitkiemio seniūnijų keliais. Šiame divizione startavo ir aštuoni Ukmergės „Velovilkmergė“ klubo atstovai. Geriausiai sekėsi Valentinui Blaževičiui, kuris užėmė dešimtą vietą, o visa komanda laimėjo antrą vietą.

Antrajame divizione 75 dviratininkai nuvažiavo 79,3 km. Šiame divizione varžėsi du ukmergiškiai – Karolis Dutkus finišavo 48-as.

Pirmajame stipriausiųjų dviratininkų divizione dalyvavo 56 dalyviai. Jie taip pat važiavo 79,3 km, vidutinis nugalėtojo greitis trasoje – 42,2 km.

Ukmergės rajono savivaldybės vicemeras Eugenijus Kuodelis „Plento taurės“ direktoriui Deividui Vileniškiui įteikė padėkos raštą už bendradarbiavimą.