Sausio 14 d. Jonavos sporto arenoje vyko tradicinis greitųjų šachmatų turnyras

Sausio 14 d. Jonavos sporto arenoje vyko tradicinis greitųjų šachmatų turnyras / Jonavoje vykusio šachmatų turnyro dalyviai.

Sausio 14 d. Jonavos sporto arenoje vyko tradicinis greitųjų šachmatų turnyras, skirtas pagerbti šviesaus atminimo trenerį Richardą Banaitį.

Į vaikų iki 14-os metų amžiaus turnyrą atvyko 121 dalyvis, o tarp jų – net 16 Ukmergės sporto centro šachmatininkų.

Kitame turnyre dalyvavo 145 žaidėjai, čia kartu su suaugusiaisiais žaidė ir Agnė Mickūnaitė.

Mėta Mikulinaitė iškovojo trečią vietą tarp merginų iki 14-os metų. Tarp mergaičių iki 10-ies metų puikiai sužaidė pirmokė Mingailė Latanauskaitė – iškovojo antrąją vietą.

Nedaug trūko iki medalio ir Amilei Valikonytei – apmaudžiai pralaimėjus paskutinę partiją, prizinė vieta atiteko varžovei.

Gerai sužaidė ir Ukmergės sporto centro berniukai Tajus Augūnas, Armandas Triznickas, Adas Valikonis ir Kęstutis Katinas – visi laimėjo po penkias partijas iš devynių.