Pirmenybėse stipriausi – UTVM krepšininkai

Pirmenybėse stipriausi – UTVM krepšininkai /

Arvydas PĖŠINA

Baigėsi tris mėnesius trukusios rajono vyrų krepšinio pirmenybės, kuriose dalyvavo 9 komandos.

Sužaidusios tarpusavyje, stipriausios komandos pusfinaliuose ir finale išsiaiškino nugalėtojus.

Pusfinalyje susitiko UTVM ir „Vienybės“ komandos. Rezultatu 75:69 nugalėjo UTVM krepšininkai. Kitame pusfinalyje susitiko „Sporto centro-1“ ir „Devynetų“ komandos. Rezultatu 80:46 nugalėjo „Sporto centro-1“ krepšininkai.

Susitikimą dėl trečios vietos tarp „Vienybės“ ir „Devynetų“ 71:67 laimėjo „Devynetai“ ir iškovojo bronzos medalius. Dėl čempionų taurės rungtyniavo UTVM ir „Sporto centro-1“ komandos. Rezultatu 80:63 taurę iškovojo UTVM krepšininkai.

Geriausios krepšinio komandos ir tradiciškai renkami geriausi komandų krepšininkai bus apdovanoti Miesto šventės metu, gegužės 28 d. 14 val., pagerbiant geriausius mūsų rajono 2021 metų sportininkus.