Nori Ukmergę paversti futbolo miestu

Nori Ukmergę paversti futbolo miestu /

Ukmergės fabrikų „Stansefabrikken“, „Likmerė“ ir „Narbutas Furniture Company“ atstovai drauge su Ukmergės rajono savivaldybe ir vietos sporto organizacijomis kuria strategiją, kaip Ukmergę paversti futbolo miestu, ir ieško vadybininko, kuris padėtų šią strategiją įgyvendinti.

„Nors pats esu teniso fanas, pasisakau už futbolą. Tai kolektyvinis žaidimas, kuris įtraukia didelį būrį vaikų ir jaunimo. Krepšinis Lietuvoje ir taip labai populiarus. Be to, tam, kad būtų masiškai žaidžiamas futbolas, investicijų daug nereikia – improvizuotų vartų ir kamuolio. Bet reikia palaikymo“, – pabrėžia idėjos iniciatorius Petras Narbutas, „Narbutas Furniture Company“ savininkas.

Jis prognozuoja, kad iniciatyvą įgyvendinus, po 5 metų Ukmergė gali turėti dvi A lygos futbolo komandas – vyrų ir moterų. Ir tikisi per artimiausias dvi savaites sulaukti pasiūlymų iš vadybininkų, kurie norėtų ir sugebėtų projektą įgyvendinti.

Viena gamybininkų idėja Ukmergėje jau įsitvirtino – pernai trečią kartą didžiųjų Ukmergės fabrikų darbuotojai varžėsi bėgimo ir dviračių kroso rungtyse. Per trejus metus norvegų kapitalo lakštinio metalo apdirbimo UAB „Stansefabrikken“ idėja virto švente ir kolektyvui, ir verslo bei miesto bendruomenei.

„Mūsų bendrovė ir anksčiau skatino darbuotojus aktyviai leisti laisvalaikį – padengdavo dalyvio mokesčius įvairiuose sporto renginiuose. O prieš kelerius metus pamanėme, kodėl nedidelio gero renginio nepabandyti surengti vietoje, Ukmergėje. Juolab kad sporto švenčių mieste nebuvo, o mes norėjome sportuoti, ugdyti komandos jausmą“, – prieš metus kalbėjo Dainius Mačiulis, projekto sumanytojas, „Stansefabrikken“ efektyvinimo vadovas.

Kad būtų daugiau azarto, buvo pasiūlyta prisidėti kitoms gamybos įmonėms ir pernai prie starto linijų jau rikiavosi didžiųjų Ukmergės gamybos įmonių – „Stansefabrikken“, UAB „Systemair“, UAB „Likmerė“, AB „Umega“, UAB „Narbutas Furniture Comapany“ ir UAB „Wurth Lietuva“ – komandos.

Anot p. Mačiulio, kadangi įmonės veikia Ukmergėje, tai ir jų dovana miestui bei bendruomenei, o taip pat reklama pačioms bendrovėms. O tai, kad varžybose dalyvauja ir moksleiviai, leidžia suformuoti teigiamą būsimojo darbdavio įspūdį.

„Verslo žinios“

TAGGED:
Dalintis

Nuotraukų galerija:

Parašykite komentarą

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *