Dažnai žmonės galvoja, kad yra tingūs ir nepasidomi kiek daug yra būdų tapti energinesiam ar energingesnei ir išspręsti šią problemą.
Nuolatinis nuovargis ir energijos stoka nėra juokai, kai kuriems žmonėms šis sindromas išsivysto iki tokio lygio, kad net mokslininkai paskelbė duomenis, kad padidėja savižudybės rizika. Taip pat daug žmonių mano, kad sveikata yra brangus malonumas, bet nepagalvoja, kad jei taptų energingesni jie taptų laimingesni ir nuveiktų daugiau darbų, kas padėtų uždirbti daugiau pinigų, tad manau investavus į sveikatą yra didelė tikimybė, kad ši investicija atsipirks.
Yra viena lietuviška svetainė SuperEnergija.lt, kurioje rasite daugybę nemokamų patarimų kaip padidinti energijos kiekį ir tapti žvalesniais, įgyvendinti kai kuriuos patarimus nieko nekainuoja – tereikia noro ir kartais pasiryžimo susitvarkyti gyvenimą. Mokslas yra labai pažengęs daugelyje sričių, įskaitant nuolatinio nuovargio sindrome, atsiranda vis daugiau ir efektyvesniu būdų kovoti su šia bėda, tad reikia tik domėtis ir viską susižinoti. Taip pat noriu pabrėžti, kad nuovargio sindromas gali būti nebūtinai liga, kartais jį sukelia depresija ar per didelis darbo krūvis.
Pagal Harvard‘o Universiteto duomenis, Amerikoje net nuo vieno iki aštuonių žmonių iš 1000 yra paveikti chroniško nuovargio sindromo ir kas įdomiausia moterys kenčia nuo šios ligos du kart dažniau nei vyrai. Reziumuojant, neapleiskite sveikatos, domėkitės ja ir linkiu tapti energingesniems net jei neturite chroniško nuovargio sindromo, kiekvienas žmogus turbūt norėtų būti energingu.
Erikas Saimininkas