Įvyko rajono stalo teniso pirmenybės

Įvyko rajono stalo teniso pirmenybės / Stalo teniso pirmenybių dalyviai.

Arvydas PĖŠINA

Ukmergėje praėjusį savaitgalį vyko rajono stalo teniso pirmenybės. Jose rungtyniavo 12 vyrų ir 6 moterys.

Vyrų grupėje čempionu tapo Kęstutis Gleiznys, antrą vietą iškovojo Eugenijus Kuodelis, trečią – Alvydas Paknys.

Moterų grupėje čempione tapo Aušra Strumilienė, sidabro medalį iškovojo Miglė Lukoševičienė, bronzą – Agnė Mickūnaitė.

Dvejetų varžybose čempionais tapo Eugenijus Kuodelis ir Kęstutis Gleiznys, antri – Alvydas Paknys ir Feliksas Lermanas, treti – Rimantas Mačiulis ir Justinas Dutkus.

Varžyboms teisėjavo tarptautinės kategorijos teisėjas Vincas Franckaitis. Jis atvežė ir leidinių, rakečių, kamuoliukų, ženklelių kolekciją, apibūdinančią Lietuvoje šiemet minimą stalo teniso kelio 95-metį. Stalo teniso žaidimo Lietuvoje pradžia yra 1927 metai. Svečias priminė geriausius šio sporto žaidėjus, apibūdino šiandieninę stalo teniso padėtį – daug jaunimo žaidžia užsienio klubuose bei rungtyniauja svarbiose varžybose.

Ukmergės stalo teniso komandos vadovui ir varžybų organizatoriui Viliui Petrauskui V. Franckaitis įteikė nacionalinės kategorijos teisėjo pažymėjimą.