Iš Slovakijos grįžo nugalėtojais

Ukmergiškiai dziudo sportininkai įspūdingą pergalę iškovojo Slovakijoje.

Birželio 8–9 dienomis Slovakijos mieste Michalovcėje vyko 52-asis tarptautinis GRAND PRIX dziudo dviejų dienų turnyras. Jame dalyvavo daugiau nei 500 sportininkų iš 13-os pasaulio šalių.

Lietuvai atstovavo 27 sportininkai – visi iš Ukmergės sporto centro.

Pirmąją turnyro dieną pirmas vietas iškovojo Amelija Kuzina, Gabija Verkauskaitė, Ainas Vadoklis, Titas Pupelis, Dovydas Linartas, antras vietas – Patricija Laskauskaitė, Aurinta Balžekaitė, Kristupas Kolosovas, Adomas Orlingis, Arijus Augūnas, trečias vietas – Kipras Pikauskas, Gustė Kolkaitė, Astijus Folmer, Gabrielius Vilčinskas, Tautvydas Didžiokas, Domantas Zabukas.

Antrąją dieną pirmas vietas iškovojo Kipras Pikauskas, Gustė Kolkaitė, Gabrielė Dolgovaitė, antras vietas – Astijus Folmer, Aurimas Tamošaitis, Gabija Verkauskaitė, trečias vietas – Gabrielius Vilčinskas, Arijus Augūnas, Titas Pupelis.

Šiek tiek sėkmės pritrūko Martynui Aukštuoliui, Artūrui Aukštuoliui, Austėjai Danasaitei, Kajui Linartui, Tautvydui Linartui, Markui Morkūnui, Viliui Girdeniui bei Mantui Butkui.

Sportininkai į Ukmergę parvežė ne tik daug medalių – komandinėje įskaitoje GRAND PRIX turnyre Lietuva (Ukmergė) iškovojo pirmą vietą.

Antra vieta atiteko Azerbaidžanui, trečia – Turkijai, ketvirta – Vengrijai, penkta – Slovakijai.

Ukmergiškiai treneriai Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis buvo apdovanoti įspūdinga taure.