Įpusėjo Lietuvos moterų I lygos pirmenybės

Įpusėjo Lietuvos moterų I lygos pirmenybės / Įpusėjo Lietuvos moterų I lygos pirmenybės

Įpusėjus Lietuvos moterų I lygos pirmenybėms, kyla du klausimai – su kiek taškų į finalą pateks trys pirmaujančios komandos (Ukmergės SC „TexTiliTe-Keliai“, MFA „Žalgiris-2“, Šiaulių „SVM-FA“) ir kas bus ketvirta komanda, patekusi į finalą?

Vilniuje dėl 1-8 vietų susitiko MFA „Žalgiris-2“, FK „Druskininkai“, Šiaulių „SVM-FA“ ir Akmenės SC. Dvi pergales iškovojo vilnietės. MFA „Žalgiris-2“ minimaliais rezultatais 1-0 įveikė Akmenės SC ir Šiaulių „SVM-FA“. Pergalė prieš Šiaulių merginas MFA „Žalgiris-2“ komandą kilstelėjo į antrą turnyrinės lentelės vietą. Šiaulių „SVM-FA“ įtikinamai 3:0 nugalėjo FK „Druskininkai“ vienuolikę, o Akmenės SC ir FK „Druskininkai“ susitikimas pasibaigė lygiosiomis 0-0.

Tuo tarpu Tauragėje po dvi rungtynės sužaidė SC „Senamiestis“, SC „TexTiliTe-Keliai“, Tauragės SM ir Kauno FM „Tauro“ komandos. I lygos lyderė SC „TexTiliTe-Keliai“ 3:0 nugalėjo Tauragės SM ir 5:0 įveikė Kauno FM „Tauro“ merginas. 4 taškus iš Tauragės parsivežė SC „Senamiestis“ komanda, 4:1 įveikusi FM „Tauras“ ir lygiosiomis 0-0 sužaidusi su Tauragės SM. SC „Senamiestis“ šiuo metu užima ketvirtą turnyrinės lentelės vietą. Ant kulnų SC „Senamiesčio“ komandai lipa Akmenės SC ir Tauragės SM.