Deltuvos kultūros namuose – šaškių turnyras „Deltuvos taurė – 2023“

Deltuvos kultūros namuose – šaškių turnyras „Deltuvos taurė – 2023“ / Iš kairės – Birutė Stundienė

Deltuvos kultūros namuose klubas „Taktika“ organizavo šaškių turnyro „Deltuvos taurė – 2023“ pirmą etapą. Į jį atvyko 63 šaškininkai iš įvairių Lietuvos miestų.

Pirmą vietą iškovojo Rokas Banevičius iš Šiaulių, antrą – Arijus Ribokas iš Kupiškio, trečią – anykštėnas Valdemaras Veršulis.

Tarp moterų pirmą vietą iškovojo kaunietė Jūratė Jakštonienė. Marijona Bajerčienė iš Alytaus buvo antra, trečia – Birutė Stundienė iš Ukmergės.

Prizininkai apdovanoti taurėmis, medaliais.

Tarp ukmergiškių geriausiai pasisekė Vidmantui Zieziui, užėmusiam 15-ą vietą.

Pirmą kartą tokiose varžybose dalyvavo vaikai. Atvyko 8 ukmergiškiai, kuriuos pakvietė Melanija Juškienė. Jie žaidė kartu su suaugusiaisiais. Pirmą vietą iškovojo Emilija Jūraitė.

Klubo „Taktika“ organizuojamus turnyrus remia Ukmergės rajono savivaldybė, Deltuvos seniūnija ir miestelio bendruomenė. Kitą turnyrą planuojama organizuoti liepos 2 d.