Dalyvavo vasaros parolimpinėse žaidynėse

Dalyvavo vasaros parolimpinėse žaidynėse / Osvaldas Bareikis (baltas kimono). Rimanto Navicko/RGB pictures nuotr.

Brazilijoje, Rio de Žaneiro Marakanos stadione, 15-osiose vasaros parolimpinėse žaidynėse dalyvavo ir ukmergiškis Osvaldas Bareikis. Vyrų dziudo varžybų svorio iki 66 kg kategorijoje jis užėmė penktą vietą.

O. Bareikis – vienintelis Lietuvos atstovas šiose dziudo varžybose. 22-ejų metų ukmergiškis kovoje dėl bronzos medalio ketvirtadienį pralaimėjo triskart parolimpiniam čempionui 41-erių metų japonui Satoshi Fujimoto.

Turnyro aštuntfinalyje O. Bareikis įveikė Londono parolimpinių žaidynių prizininką 34-erių metų Marcos Falcon iš Venesuelos, o ketvirtfinalyje nusileido Londono žaidynių čempionui 28-erių metų ukrainiečiui Davidui Choravai.

Paguodos turnyre mūsiškis įveikė 29-erių metų Puerto Riko atstovą Luis Perez Diaz.