Dalyvavo Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos rovimo rungties čempionate Tauragėje

Dalyvavo Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos rovimo rungties čempionate Tauragėje / Taujėnų miestelio sportininkai puikiai pasirodė čempionate.

Taujėnų miestelio sportininkai dalyvavo Lietuvos svarsčių kilnojimo federacijos rovimo rungties čempionate Tauragėje, kuriame varžėsi 109 atletai iš visos Lietuvos.

Jaunių grupėje daugiausia kartų svarstį iškėlė ir Lietuvos čempionu tapo Taujėnų gimnazijos abiturientas Marius Auglys.

Mergaičių amžiaus grupėje ir merginų grupėje antrą vietą iškovojo šios gimnazijos III klasės mokinė Goda Baravykaitė.

Jaunimo grupėje Valentinas Auglys (svorio kategorijoje iki 95 kg) laimėjo antrą vietą, Marius Sora (svorio kategorijoje iki 78 kg) – antrą, o suaugusiųjų grupėje – pirmą vietą.

Taujėnų gimnazijos fizinio ugdymo mokytojas Regimantas Verbickas sako, kad čempionato dalyviai dėkingi Ukmergės rajono vartotojų kooperatyvo vadovei Angelei Andrikonienei ir Ukmergės sporto centro direktoriui Vitalijui Martikoniui už finansinę paramą vykstant į varžybas.