Aistros virė trasoje ir už jos ribų

Aistros virė trasoje ir už jos ribų / Lenktynėse netrūko incidentų.

Šventupėje, autokroso trasoje, sekmadienį vyko Lietuvos automobilių kroso A ir B lygų čempionato etapas. Lenktynėse, kurias organizavo Varėnos ASK, prie starto stojo beveik 60 dalyvių.

Čia netrūko intrigos ir emocijų, o aistros virė tiek trasoje, tiek už jos ribų. Varžybų vadovas dalyvius pokalbiams dėl kontaktų ir susidūrimų trasoje kvietėsi kone po kiekvieno važiavimo. Buvo priimti aštuoni sprendimai, kuriais dalyviai dėl incidentų buvo nubausti laiko nuobaudomis ar net diskvalifikacijomis.

Klasės „Mini Buggy“ finale į priekį prasimušė latvis Alvis Pinkulis. Greičiausias iš lietuvių buvo antrą vietą užėmęs Patrikas Dungveckis. Trečias – Oskaras Dungveckis. Bene daugiausia publikos dėmesio sulaukė pats jauniausias varžybų dalyvis, vos ketverių metų „Ekroso“ komandos narys Majus Gruzinskas. Jis finišavo aštuntas.

„Junior 1000“ klasėje triumfavo Matas Rimkus. Antrąją vietą iškovojo Jokūbas Bagdanavičius, o Darvidas Šarkūnas liko trečias.

„Super 1600“ įskaitoje nugalėjo latvis Kaspars Silenieks. Antras finišavo biržietis Erikas Narbutas, trečias – Robertas Steniulis.

Klasėje „Super 2000“ niekas neprilygo Laurynui Petraškai. Ant-rą vietą iškovojo Povilas Vaškevičius, trečią – Edvinas Miknius.

„SuperCars“ klasėje nugalėtoju tapo Deividas Vareika, antrą vietą iškovojo Raimondas Monstvila, trečią – Paulius Šniukas.

B lygos arba vadinamųjų pirmenybių klasėje „1600“ niekas rimčiau nepasipriešino Ignui Petreikiui. Antras čia finišavo Saulius Guoga, o trečią vietą iškovojo Egidijus Česnelis.

Klasėje „2000“ pirmą vietą iškovojo Gediminas Ašakėnas, antrą – Viktoras Mikuckis, o Modestas Banelis galėjo džiaugtis trečia vieta.

Klasėje „RWD 3000“ nugalėtojo taurė įteikta Dainiui Dambrauskui. Antrą vietą iškovojo Vilmantas Padegimas, o trečią – Osvaldas Petreikis.

Komandinėje A lygos čempionato įskaitoje triumfavo Kupiškio „Auto-moto sporto“ komanda. Antri – „EMsport“ atstovai. Trečioje vietoje įsitvirtino „Motorsport Šiauliai“ pilotai. B lygos čempionate triumfavo „Ekrosas“ rinktinė, antri – „EMsport“ atstovai, o trečios vietos laiptelį užėmė  Plungės ASK ekipa.