Iškovojo pirmos vietos komandinę taurę

Iškovojo pirmos vietos komandinę taurę /

Panevėžyje vyko atviros Lietuvos graplingo taurės pirmenybės, skirtos Lietuvos graplingo federacijos 10-ies metų jubiliejui.

Jose dalyvavo 250 sportininkų iš Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, JAV, Ukrainos, Italijos ir Kirgizijos.

Ukmergės sporto centrui atstovavo 9 sportininkai. Abiejose disciplinose pirmas vietas iškovojo Martynas Aukštuolis ir Aurinta Balžekaitė, antras vietas – Artūras Aukštuolis.

Disciplinoje su kimono pirmas vietas laimėjo Austėja Danasaitė, Titas Pupelis ir Ugnius Kazlauskas, antrą vietą – Amelija Kuzina, treti – Liepa Balžekaitė ir Vilius Latvys. Buvusi sporto centro auklėtinė Deimantė Aukštuolytė dalyvavo disciplinoje su kimono ir tapo čempione.

Disciplinoje be kimono pirmą vietą iškovojo Amelija Kuzina, antras vietas – Austėja Danasaitė ir Titas Pupelis. Ugnius Kazlauskas laimėjo trečią vietą.

Susumavus taškus Ukmergės sportininkai mergaičių ir merginų grupėje iškovojo pirmos vietos komandinę taurę.

Sportininkų treneriai – Artūras Sakas ir Eugenijus Simonaitis.