Sėkmingai pasirodė tarptautiniame šachmatų festivalyje

Sėkmingai pasirodė tarptautiniame šachmatų festivalyje / Ukmergiškė Agnė Mickūnaitė.

Anykščiuose, „Menų inkubatoriuje“, vyko tarptautinis šachmatų festivalis „Ruduo Anykščiuose 2023“.

Jame dalyvavo ir ukmergiškiai, o be Lietuvos atstovų buvo atvykę svečių iš Latvijos ir Lenkijos.

Vyko du turnyrai visiems dalyviams ir vaikams.

Ukmergiškė Agnė Mickūnaitė (reitingas 1679), iškovojo pirmą vietą iki 18-os metų grupėje ir trečią vietą tarp moterų. Agnė sužaidė įspūdingą partiją prieš didmeistrį Toms Kantans (reitingas 2419) – svečias iš Latvijos buvo priverstas pasiduoti ir patyrė vienintelį pralaimėjimą turnyre.

Ukmergiškė Mėta Mikulinaitė užėmė ketvirtą vietą iki 14-os metų dalyvių grupėje.

Vaikų turnyre žaidė net 12 Ukmergės sporto centro šachmatininkų.

Iki 12-os metų grupėje pirmą vietą iškovojo Tajus Augūnas, antrą – Adas Valikonis.

Aštuonmečių grupėje Edvinas Latanauskas užėmė ketvirtą vietą, Margiris Laimis Žmuida – penktą. Tarp mergaičių nugalėtoja tapo Amilė Valikonytė, antrą vietą iškovojo Evita Silevičiūtė, trečią – Mingailė Latanauskaitė.

Informavo moksleivių šachmatų trenerė Virginija Savickienė.