Ukmergiškės iškovojo sidabro medalius

Autorius Ukmergės žinios
Ukmergiškės iškovojo sidabro medalius / Ukmergiškės – futbolo čempionato prizininkės.

Ukmergės miesto stadione pasibaigė šio sezono futbolo čempionato finalinis etapas.

Ketvirtfinalio rungtynių metu MFA „Bitės“ B įveikė FK „Jonava“, Ukmergės SC nugalėjo „Kauno Žalgirio“ FA, MFK „Žalgiris“ nugalėjo „Babrungą“, Klaipėdos FM – MFA „Bitės“.

5–6 vietas pasidalino FK „Babrungas“ ir MFA „Bitės“, 7–8 vietos atiteko „Jonavai“ ir „Kauno Žalgirio“ FA.

Pirmajame pusfinalyje susitiko dvi sostinės ekipos – MFA „Bitės“ B ir MFK „Žalgiris“. Pergalę šventė žalgirietės.

Rezultatu 1:0 pasibaigė Ukmergės SC ir Klaipėdos FM bendraamžių pusfinalio susitikimas. Ukmergiškėms kelią į finalą užtikrino Ugnės Gruodytės įvartis. Rungtynėse dėl trečiosios vietos nugalėjo MFA „Bitės“ B komanda.

Finalo rungtynėse atkakli kova vyko iki pat paskutinio švilpuko, tačiau MFK „Žalgiris“ išsaugojo persvarą 1:0 prieš ukmergiškes ir triumfavo 2022–2023 m. čempionate.

LFF įsteigtais prizais buvo apdovanotos geriausios pozicijų žaidėjos. Geriausia sauge pripažinta ukmergiškė Gabija Sabulytė.

Čempionato organizatoriai dėkoja varžybų rėmėjui „Hummel“ už įsteigus prizus. 650 eurų vertės čekiai inventoriui ir aprangoms įsigyti buvo įteikti 1–3 vietas užėmusioms komandoms. „Hummel“ prizus pelnė ir kiekvienos komandos išskirta geriausia žaidėja. Ukmergės SC komandoje šis prizas atiteko U. Gruodytei.