Ukmergės futbolo komandai – trečioji vieta

Ukmergės futbolo komandai – trečioji vieta / Ukmergės „Vienybės“ komanda.

Baigėsi Lietuvos futbolo senjorų 35+ pirmenybės, kuriose puikiai pasirodė ukmergiškiai.

Stipriausių Lietuvos futbolo senjorų komandų rungtynių finale susitiko Alytaus „FK Dainava“ bei Gargždų „AMK“. Nugalėtojais tapo Gargždų komanda, rezultatu 3:1 įveikusi alytiškius.

Mūsų rajono futbolininkai – Ukmergės „Vienybės“ komanda – rezultatu 4:3 įveikė Tauragės „FK Tauras“ ir iškovojo bronzos medalius.

Ukmergės futbolo senjorų klubui „Vienybė“ vadovaujantis Artūras Rabašauskas rūpinasi komandos komplektavimu, treniruotėmis, išvykomis į varžybas.

Klubas kasmet teikia paraiškas ir gauna dalinį finansavimą iš Ukmergės rajono savivaldybės biudžeto Kūno kultūros ir sporto plėtros programos lėšų.

Futbolo komandos „Vienybė“ kapitonas bei vartininkas – Nerijus Kačinskas. Aktyvūs ir rezultatyvūs ukmergiškių komandoje – Mindaugas Morkūnas, Vitalijus Kavoliūnas, Aldas Kartašovas, Tomas Aliubavičius, Tadas Skominas, Nerijus Remeika, Igoris Krasinas.

Šiame sezone Ukmergės „Vienybė“ Lietuvos senjorų 40+ pirmenybėse iškovojo penktą vietą, Utenos apskrities 35+ čempionate – antrą, Kėdainių „Daumantų majonezo“ taurės varžybose – pirmą vietą.

Naujiena pasidalijo Ukmergės rajono savivaldybės Švietimo, kultūros ir sporto skyrius.