Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių „Žaibo“ bei greitųjų šachmatų čempionatas

Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių „Žaibo“ bei greitųjų šachmatų čempionatas / Savo amžiaus grupėje čempione tapo Agnė Mickūnaitė.

Vilniuje vyko Lietuvos jaunučių ir jaunių „Žaibo“ bei greitųjų šachmatų čempionatas, kuriame dalyvavo vaikai ir moksleiviai nuo 8-erių iki 18-os metų amžiaus.

Jame dalyvavo šeši Ukmergės sporto centro auklėtiniai.

Artūras Mecelis žaidė vyriausiųjų šachmatininkų grupėje iki 18-os metų, Agnė Mickūnaitė ir Mėta Mikulinaitė – iki 14-os metų grupėje, mažiausiųjų – iki 8-erių metų – grupėje žaidė Mingailė Latanauskaitė, Edvinas Latanauskas ir Evita Silevičiūtė.

Pirmąją dieną „Žaibo“ čempionate aštuonmečių grupėje geriausiai sužaidė M. Latanauskaitė – užėmė 4 vietą tarp mergaičių.

Iki 14-os metų grupėje A. Mickūnaitė laimėjo 6 partijas iš 9 ir tapo Lietuvos „Žaibo“ šachmatų čempione.

Kitą dieną vaikai vėl rinkosi prie šachmatų lentų ir kovojo greitųjų šachmatų čempionate, kur laiko apgalvoti ėjimus buvo skirta šiek tiek daugiau kaip 10 min.

Iki 8-erių metų grupėje puikiai žaidė E. Latanauskas – užėmė 15 vietą tarp 43 dalyvių. Iki 14-os metų grupėje A. Mickūnaitė iškovojo trečią vietą.

Agnei šie metai yra vėl sėkmingi visuose trijuose – standartinių, greitųjų bei ,,Žaibo“ šachmatų – čempionatuose. Ukmergiškė iškovojo tris medalius – du aukso ir vieną bronzos.

Informavo šachmatų trenerė Virginija Savickienė.