Laimėtas net 61 medalis

Autorius Ukmergės žinios
Laimėtas net 61 medalis /

Vilniuje surengtos Lietuvos atviros graplingo imtynių taurės pirmenybės, kuriose dalyvavo septynių šalių atstovai.

Be Lietuvos, dalyvavo Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos ir Izraelio sportininkai.

Ukmergei atstovavo 35 sportininkai. Po dvi pirmas vietas iškovojo Vytautė Navickaitė, Deimantė Aukštuolytė, Kristupas Kolosovas, Arijus Augūnas, Povilas Užtupys, Naglis Gutauskas, Kaparas Žoldasbekovas, Ernestas Grakavinas, Mindaugas Veržbickas, Manfredas Dutkus, Kipras Pikauskas, Arlandas Tamošaitis.

Po vieną pirmą vietą laimėjo Arminas Tamošaitis, Joris Prenis, Kajus Liubkevičius, Austėja Šidlauskaitė.

Iš viso laimėtas net 61 medalis. Mergaičių ir merginų grupėje bei U-19 suaugusiųjų ir veteranų grupėje Ukmergė iškovojo antros vietos komandinę taurę. Vaikinų U-11, U-13, U-15, U-17 grupėse laimėta pirma vieta.