Užupio pagrindinės mokyklos komandos tapo nugalėtojomis

Užupio pagrindinės mokyklos komandos tapo nugalėtojomis /

Ukmergės Jaunimo laisvalaikio centre vyko miesto bendrojo ugdymo mokyklų mokinių šachmatų varžybos.

1–4 klasių grupėje nugalėjo Užupio pagrindinė mokykla (mokyt. Daiva Butkienė), II vietoje – Dukstynos (mokyt. Vitalijus Martikonis), III – ,,Šilo“ pagrindinė mokykla (mokyt. Dainora Varkalienė).

5–12 klasių grupėje I vietą iškovojo Užupio pagrindinė mokykla (mokyt. Daiva Sabaliauskaitė), II – ,,Šilo“ pagrindinė (mokyt. Ričardas Blažys), III – Dukstynos pagrindinė mokykla (mokyt. Vitalijus Martikonis).

Tarp gimnazijų Antano Smetonos gimnazijos komanda (mokyt. Kastytis Kvietkauskas) nugalėjo Jono Basanavičiaus gimnaziją (mokyt. Rimantas Masiulevičius).

Varžybų vyr. teisėja – Ukmergės sporto centro sporto mokytoja Virginija Savickienė.