Apdovanojo geriausius šachmatininkus

Sausio 10 dieną šachmatininkai rinkosi į Ukmergės sveikatingumo centre ,,Sinergija“ vykusį greitųjų šachmatų turnyrą ir gabiausių 2014 metų šachmatininkų apdovanojimus.Už pergales Lietuvos čempionate, tarptautinėse ir respublikinėse varžybose piniginėmis premijomis apdovanoti…

3 straipsnio 1 nuotr.10-19

Diplomai – gabiausiems jauniesiems šachmatininkams.

…Augustė Ratkevičiūtė, Ugnė Šniuikaitė, Naglis Gutauskas, Martynas Dolmantas, Artūrėlis Mecelis, Normantas Noreika.

Dėkojame UAB ,,Transliteksa“ už skirtą 300 eurų premiją gabiausiems Ukmergės šachmatininkams.

Už pavyzdingą treniruočių lankymą ir darbą jose apdovanoti Vlada Sokolova, Vakaris Urbonavičius ir Pijus Šlubelis.

Po apdovanojimų vyko vaikų ir jų tėvelių greitųjų šachmatų turnyras. Dalyvavo 12 suaugusiųjų ir 36 Ukmergės sporto centro šachmatininkai.

Mergaičių grupėje žaidė 12 šachmatininkių. Tarp vyresniųjų nugalėjo Vlada Sokolova, antra – Viktorija Balcerytė, trečia – Neringa Mecelytė. Tarp aštuonmečių pirmą vietą iškovojo Ugnė Šniuikaitė, antrą – Augustė Ratkevičiūtė, trečią – Agnė Mickūnaitė.

2014 metais pradėjusių lankyti treniruotes šachmatininkų grupėje nugalėjo Lukas Miškinis, antras – Emilis Gvozdas, trečias – Emilis Gendrėnas.

Aštuonmečių berniukų grupėje pirmas buvo Pijus Šlubelis, antras – Naglis Gutauskas, trečias – Kostas Kukta.

Vyriausieji vaikai iki 14 metų rungtyniavo ne tik tarpusavyje, bet ir teko žaisti simultaną (kai vienas žaidėjas žaidžia prieš daugelį tuo pačiu metu) prieš klubo ,,Juodasis rikis“ prezidentą Artūrą Mecelį. Nugalėtoju tapo Ugnius Padolskis, antras – Martynas Dolmantas, trečias – Artūrėlis Mecelis. Simultaną prieš Artūrą Mecelį pavyko laimėti tik Martynui Dolmantui.

Draugiškos kovos vyko ir tarp suaugusiųjų. Nugalėtojo taurę iškovojo Vaidas Radzickas, antrą vietą užėmė Artūras Rimydis, trečią – Albinas Dolmantas.

Medaliais apdovanotos vaikų mamos Aušra Belousova, Jurgita Valeikaitė ir Raimonda Šniuikienė.

Vaikams prizus įsteigė Ukmergės sporto centras, o suaugusieji buvo apdovanoti klubo ,,Juodasis rikis“ taure ir medaliais.